„To zwyczajna rzecz – każdy by tak zrobił” (czyżby?)

4 lutego 2013

„To zwyczajna rzecz – każdy by tak zrobił”  –  powiedział Krystian Grabowski – uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie im Jana Kochanowskiego, gdy przedstawiciele miejscowej komendy policji  (w dniu 23.01.2013) wręczali  mu  dyplom, za udzielenie pomocy 12- letniemu chłopcu.

Krystian i jego kolega z klasy – Damian Kulesza oraz uczeń  ZS nr 2, wykazali się wrażliwością i ogromnym sercem, gdyż  jako jedyni spośród wielu  przejeżdżających kierowców i przechodniów  udzielili  pomocy dziecku poszkodowanemu na przejściu dla pieszych na ulicy Matejki w dniu 18 .01.2013r.

„Jestem z was dumna” – powiedziała wychowawczyni Krystiana i Damiana, pani Lidia Błachnio, gdy gratulowała wychowankom tej pięknej postawy. Dyrektor ZS nr3, pani Elżbieta Michalik stwierdziła, że zachowanie chłopców wzrusza ją i utwierdza w przekonaniu, iż praca wychowawcza w naszej szkole przynosi piękne i  wymierne efekty.

Odnośniki