Tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych

19 września 2022

W dniu 19.09.2022 klasy 1LEb, 1TR , 1TE , 1 TP wraz z wychowawcami p. Katarzyną Kownacką, p. Tomaszem Dąbrowskim oraz p. Wojciechem Szwed, uczestniczyły w tradycyjnych otrzęsinach klas pierwszych.

Uroczystość przygotowały klasy 2TE, 2LE, 2TR, 2TP z wychowawcami p. Joanną Świętoń, p.Katarzyną Szymańską i p.Izabelą Zbrzeźniak. Z powodu brzydkiej pogody obchody przeniesiono na salę gimnastyczną (pierwotnie planowane było wyjście do Nadleśnictwa w Leszczydole).

Uczniowie klas pierwszych współzawodniczyli w wielu konkurencjach sportowych, sprawnościowych oraz artystycznych. Wielu poświęcało się w imię swojej klasy, np. w konkurencji wyławiania jabłek z wody, wydobywania klucza z mąki lub jak największej ilości pompek i przysiadów.

Na koniec uczniowie każdej klasy pierwszej odśpiewali na melodię znanych przebojów, piosenki charakteryzujące ich wychowawcę i klasę.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Możemy zgodnie stwierdzić, że nasze “pierszaczki” stały się pełnoprawnymi uczniami ZS3.

W imieniu organizatorów Joanna Świętoń

Odnośniki