Turniej Czterech Szkół

13 maja 2013

W dniu 17 marca 2013r w naszej szkole odbył się Turniej Czterech Szkół w piłce siatkowej dziewcząt zorganizowany przez Pana Tomasza Dąbrowskiego. W turnieju wzięły udział: L. O. z Radzymina, L. O z Łochowa, I Gimnazjum z Wyszkowa oraz dziewczęta z naszej szkoły. Zespoły podzielono na dwie grupy. I grupa to drużyny z Łochowa i ZS 3; II grupa to drużyny z Radzymina i Gimnazjum z Wyszkowa. Po rozegraniu meczy grupowych o miejsca III – IV zagrały szkoły z Radzymina i Łochowa. Mecz wygrały dziewczęta z Łochowa zajmując III miejsce a tym samym IV miejsce przypadło zespołowi z Radzymina. Współzawodnictwo o miejsca I – II zostało rozegrane pomiędzy ZS 3 i Gimnazjum z Wyszkowa. Po bardzo ciekawym i wyrównanym meczu, zwycięstwo odniosły dziewczęta z Gimnazjum w Wyszkowie wynikiem 2 : 0.

Ostateczna kolejność :
I miejsce – Gimnazjum z Wyszkowa,
II miejsce – Zespół Szkół nr 3,
III miejsce – L. O. Łochów,
IV miejsce – L.O. Radzymin.

Ogromne podziękowania składam opiekunom zespołów szkół które wzięły udział w zawodach, Dyrektor ZS nr 3 Pani Elżbiecie Michalik za możliwość przeprowadzenia tych zawodów, oraz Radzie Rodziców ZS nr 3 za ufundowanie wspaniałych nagród dla najlepszych zespołów. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano uczennicę Gimnazjum z Wyszkowa – Oliwia Morka, która odebrała okolicznościową statuetkę. W tym turnieju mogliśmy oglądać po raz ostatni w naszym zespole dziewczęta które kończą naukę w tym roku: Natalię Kozon z kl. III LOL, Annę Szczesną z kl. III LEA i Karolinę Kalisz z kl. IV TTW. Składam serdeczne podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły we wszystkich zawodach sportowych i trzymam kciuki za Egzaminy Maturalne.

Ze sportowym pozdrowieniem – Pan Tomasz Dąbrowski.

Odnośniki