Turniej piłki halowej chłopców

25 czerwca 2013

3 czerwca odbyła się druga część Turnieju Piłki Halowej chłopców. Wzięły w niej udział cztery najlepsze zespoły z poprzedniej części turnieju, tj. : Rodzyny z kl. I LOS, Grube Lollo z kl. I LOS, Dziabongi z kl. I LOS i Ace Pajace z kl. II LOS. Zespoły grały po dwa mecze każda.W pierwszym meczu Rodzyny zagrały z Ace Pajacami. Po dość nieoczekiwanym przebiegu spotkania (prowadzeniu 2 : 0 Ace Pajaców) mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Rodzynów 3 : 2. W kolejny pojedynku zagrły Dziabongi z Grubymi Lolami. Spotkanie zakończyło się wygraną Dziabongów 4 : 1. Zespoły które przegrały spotkały się w meczu o miejsce III – IV. Ace Pajace pokonały pewnie Grube Lolki 5 : 2 i tytm samym zajęły III miejsce w turnieju. W meczu o miejsca I – II zagrały Rodzyny z Dzibongami. Swoją skuteczność pokazały Dziabongi wygrywając mecz 4 : 1.

Ostateczna kolejność w całym turnieju:

I miejsce – Dziabongi z kl. I LOS
II miejsce – Rodzyny z klasy I LOS
III miejsce – Ace Pajace z kl. II LOS
IV miejsce – Grube Lolki z klasy I LOS.

Wszystkim zespołom , a było ich 14 gratuluję sportowego współzawodnictwa oraz udziału w zawodach. Ze sportowym pozdrowieniem organizator i sędzia zawodów Pan Tomasz Dąbrowski.

Odnośniki