Uczniowie Kochanowskiego zwycięzcami XIV Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

18 lutego 2013

24.01.2013r. w kościele pod wezwaniem Św. Wojciecha w Wyszkowie odbył się XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek pod patronatem starosty powiatu wyszkowskiego – pana Bogdana Pągowskiego. Współorganizatorem była też dyrektor naszej szkoły – pani Elżbieta Michalik. Jak co roku, również tym razem, uroczystość została przeprowadzona przez uczniów ZS Nr 3 pod opieką pani Grażyny Witkowskiej.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wystąpili uczniowie naszej szkoły w składzie:

Ewa Rapacz – kl. 3EAB,

Monika Turek – kl.2LOI,

Natalia Iwańska – kl.2LOL,

Michał Ziajkowski – kl.1TE  

Michał Gigoń – kl. 3TE

Zajęli oni I miejsce, wykonując utwór ,,Gdzie jest nasze Betlejem?”.

Uczniowie Angelika Chojecka z klasy 2 LOS i Aleksander Grześkiewicz z klasy 2 LOI byli konferansjerami tej uroczystości, zaś 7-osobowa grupa z klasy 2 LOS pomagała w zorganizowaniu przeglądu.img_0480[1]

Odnośniki