Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

3 września 2013

W poniedziałek 2 września 2013 roku miała miejsce w odświętnie udekorowanej hali sportowo-widowiskowej uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014. Spotkanie miało oficjalny  przebieg, w obecności pocztu sztandarowego szkoły, który tworzyli uczniowie klasy 3 LOL. Pani dyrektor Elżbieta Michalik w przemówieniu zwróciła uwagę na niektóre wyzwania stojące przed uczniami, w tym podkreśliła, iż od nowego roku w szkole pracę pedagogiczną będą dokumentować jedynie dzienniki elektroniczne (znikną tradycyjne dzienniki lekcyjne). Uczniowie klas pierwszych, reprezentowani przez kilkuosobową grupę, złożyli uroczyste ślubowanie, m.in. zobowiązując się do kultywowania ideałów, głoszonych przez patrona szkoły Jana Kochanowskiego. W nowym roku szkolnym nauczanie w szkole prowadzić się będzie w 21 oddziałach, które po części oficjalnej spotkały się z wychowawcami. Funkcję wychowawczą w pierwszych klasach rozpoczęli: w 1 LOL p. Izabela Zbrzeźniak, w 1 LOI – p. Lidia Błachnio, w 1 LOE – p. Mariola Mórawska, w 1 LOS – p. Tomasz Dąbrowski, w 1 TE – p. Joanna Świętoń, w 1 TI – p. Robert Szulęcki.

Odnośniki