Uwaga! Zbiórka żywności dla Polaków zamieszkujących Kresy Wschodnie oraz Weteranów Armii Krajowej.

27 października 2021

Drodzy uczniowie, jak co roku, nasza szkoła angażuje się w przedświąteczną akcję zbiórki żywności oraz innych artykułów dla Polaków mieszkających na Kresach.

Biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy znajdujemy się w chwili obecnej w trudnej sytuacji, nie możemy zapomnieć o tych, którym żyje się znacznie gorzej. Łączy nas przecież historia, wspólny język i wartości.

Produkty zbieramy od 02.11 do 29.11 i można je przynosić do Pań prowadzących Szkolne Koło Wolontariatu tj. Justyny Zawieruchy, Katarzyny Zarzyckiej i Agnieszki Kalinowskiej.

Można także wykonać kartki świąteczne, które wraz z paczkami zostaną dostarczone rodakom i weteranom.

Szczegółowe informacje na:

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Liczymy na Wasze wsparcie!

A.Kalinowska