Warsztaty z technik uczenia się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

16 grudnia 2019

W dniu 16 grudnia 2019 uczniowie klasy 1LIp wzięli udział w wycieczce szkolnej do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Tematem warsztatów były techniki efektywnego uczenia się i bezpieczeństwa w sieci, które prowadziła Pani Trener Katarzyna Łuka. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnymi technikami poprawiającymi zdolności zapamiętywania, organizacji czasu pracy i czasu na zabawę. Po zakończonych warsztatach udali się z prowadzącymi na przygotowany poczęstunek.

Spotkanie to było częścią projektu „Odwrócona klasa – włączenie uczniów w kreowanie procesu kształcenia”, w którym biorą udział uczniowie 1 LIp. W ramach zajęć organizowanych w naszej szkole poznają zależności między matematyką a informatyką. Nauczycielki naszej szkoły Izabela Składanek- matematyka i Katarzyna Buźniak – informatyka pokazują uczniom jak wykorzystywać obie dziedziny nauki do poprawy efektów ucznia się. Pokazują również ciekawostki programistyczne.

Warsztaty z technik uczenia się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Warsztaty z technik uczenia się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Warsztaty z technik uczenia się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Odnośniki