Wielki sukces wokalny naszej uczennicy!

5 kwietnia 2022

Z  przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Ginko zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Jose Song”.

Uroczysta gala finałowa odbyła się w dniu 1 kwietnia w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie.

Zuzanna zaśpiewała piosenkę w języku francuskim pt.:  „Je suis malade”. Występ, który eksponował cały wachlarz możliwości wokalnych Zuzi, wzruszył i oczarował widownię.

Zachęcamy do obejrzenia finałowego występu naszej zdolnej uczennicy:

Zuzia zmierzyła się z 64 uczestnikami z całej Polski, którzy także prezentowali bardzo wysoki poziom.

Należy także nadmienić, że wraz z Zuzanną, naszą szkołę reprezentowała Roksana Sówka, która również pokazała swój kunszt wokalny, robiąc duże wrażenie wśród widowni.

Obu naszym uczennicom bardzo serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie konkursu:

Agnieszka Kalinowska
Kamil Gurbała

Wielki sukces wokalny naszej uczennicy!