Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik oraz Hangaru 646

28 października 2021

28 Października klasy 2TI oraz 1TI wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Pierwszym punktem był Hangar 646 gdzie uczniowie mogli spożytkować swoje pokłady energii na trampolinach i pod okiem instruktorów spędzić aktywnie czas. Następnym punktem było słynne Centrum Nauki Kopernik, gdzie trafnie jest ono opisane na stronie internetowej:


„Centrum Nauki Kopernik to nie jest muzeum. Nie mamy gablot ani przewodników.
To przestrzeń, która zainspiruje Cię do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.
Od Ciebie zależy, ile z tego weźmiesz.”


Uczniowie spędzili aktywnie czas, integrując i poszerzając praktyczną wiedzę. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik oraz Hangaru 646

Odnośniki