Wycieczka do Warszawy klas 1LOZ i 3TE

16 grudnia 2019

W dniu 16 grudnia 2019 r. uczniowie klas 1 LOZ i 3TE uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Odwiedzili lodowisko OSiR na Targówku. Klimat światełek i chłód sprzyjał dobrej zabawie. Zmęczeni, zajechali do McDonald’s.

Kolejnym punktem wycieczki było Planetarium Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie obejrzeli seans pt. ”Astronauta 3D”, dowiedzieli się że pomimo dużego ryzyka, chęć eksploracji kosmosu jest silniejsza, ponieważ to największa przygoda człowieka, która pcha ludzkość do dalszych poszukiwań.

Ostatnim punktem programu był seans filmowy w Cinema City „1800 gramów” w reżyserii Marcina Głowackiego, poruszający temat adopcji i niezwykłego poświęcenia.

Uczniowie uznali wycieczkę za udaną. Pełni wrażeń wieczorem wrócili do Wyszkowa.

Odnośniki