Wycieczka do Warszawy klas 2LZ4 i 2LE4

9 czerwca 2021

Dnia 9 czerwca 2021r. uczniowie klas 2LZ4 i 2LE4 pod opieka nauczycieli: D. Nizińskiej, G. Cholewińskiej, M. Szwed oraz I. Zbrzeźniak wzięli udział w wycieczce autokarowej do Warszawy.

Pierwszym punktem programu był seans filmowy pt. ,,Nomadland” w reżyserii Chloé Zhao, przedstawiający historię starszej kobiety, która wybrała wędrowne życie współczesnego nomady, po tym, jak w wyniku recesji straciła dobytek życia oraz ukochanego męża.

Kolejnym punktem wyjazdu było zwiedzanie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie znajdującego się przy ul. Ratuszowej 1/3 w dzielnicy Praga-Północ. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz przede wszystkim ponowne zintegrowanie się z rówieśnikami po przerwie, jaką spowodowało zdalne nauczanie.

Uczniowie zgodnie uznali wycieczkę za bardzo udaną.

 

Nikola Wyszyńska 2LZ4.

Odnośniki