Wycieczka do Warszawy klasy 1LEb i 2LL

12 marca 2024

12 marca 2024 roku klasy 1LEb i 2LL wraz ze swoimi wychowawcami, panią Katarzyną Nikodemską i panią Karoliną Mickiewicz, wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Warszawy. Towarzyszyli im też opiekunowie: pani Monika Orłowska-Więch i pani Wioletta Kosińska. 

Wycieczka zaczęła się od porannej zbiórki pod Zespołem Szkół Nr 3. Wszyscy punktualnie przybyli w miejsce zbiórki, skąd wyruszyliśmy autobusem do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu było obejrzenie wspólnie komedii romantycznej pt. „Tylko nie Ty”. Po seansie w dobrych humorach poszliśmy na krótką przerwę obiadową. Następnie udaliśmy się autobusem do Hangaru 646, gdzie uczniowie uczestniczyli w niecodziennej lekcji WF-u, ponieważ przeprowadzonej w parku trampolin. Pod okiem instruktorki odbyła się najpierw rozgrzewka, następnie bardziej wymagające ćwiczenia. Na zakończenie pobytu w Hangarze uczestnicy lekcji już swobodnie mogli korzystać z czasu wolnego na trampolinach. 

Wszyscy w dobrych nastrojach wróciliśmy do Wyszkowa. Wycieczka przebiegła zgodnie z planem. Był to idealny sposób na integrację oddziałów klasowych, czego wynikiem były wesołe rozmowy i niewątpliwie wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu na wyjeździe. 

Karolina Mickiewicz

Katarzyna Nikodemska

Odnośniki