Wycieczka integracyjna klas 1TE i 1LZ

20 października 2021

W dniu 20.10.2021  uczniowie klas 1TE i 1LZ Zespołu Szkół Nr3 w Wyszkowie wraz z opiekunami paniami: Joanną Świętoń, Ewą Chmielińską, Anetą Kasjaniuk i Katarzyną Kownacką pojechali na wycieczkę edukacyjno – integracyjną do Warszawy. Pierwszym punktem była wizyta w  nowoczesnej kręgielni, gdzie aktywna rozrywka zyskała nową jakość. Uczniowie na profesjonalnie przygotowanych torach bowlingowych przekonali się, że kręgle to świetna zabawa generująca wiele emocji. Drugim punktem wycieczki było   zwiedzenie Światowej Wystawy Kosmonautyki Discovery w Muzeum Nowa Praga. Wystawa poprowadziła młodzież przez historię załogowych lotów kosmicznych od jego początków do obecnych i planowanych misji. Ta wyjątkowa ekspozycja powstała we współpracy z amerykańską NASA oraz muzeum i centrum edukacyjnym Cosmosphere. Wystawa zawiera setki oryginalnych eksponatów z USA i Rosji, które znajdowały się w kosmosie, unikalną kolekcję skafandrów i prawdziwych modeli statków kosmicznych, promów kosmicznych i rakiet. W drodze powrotnej, po strawie duchowej, uczniowie skorzystali z dobrodziejstw sieci McDonald’s. Uczniowie pełni wrażeń i nowo zawartych znajomości wrócili do Wyszkowa.

Organizatorzy

Wycieczka integracyjna klas 1TE i 1LZ

Odnośniki