Wycieczka integracyjna klas I LOL i I LOI

21 września 2017

Wycieczka integracyjna klas I LOL i I LOI Wycieczka integracyjna klas I LOL i I LOI Wycieczka integracyjna klas I LOL i I LOI

Dnia 21 września 2017r. klasy I LOL oraz I LOI udały się na integracyjną wycieczkę do Gładczyna k. Pułtuska. Celem wycieczki był udział w rozgrywce paintballowej. Uczestnicy gry spotkali się na polu walki w kilku pełnych wrażeń rundach. Opiekunowie bawili się równie dobrze j

Dnia 21 września 2017r. klasy I LOL oraz I LOI udały się na integracyjną wycieczkę do Gładczyna k. Pułtuska. Celem wycieczki był udział w rozgrywce paintballowej. Uczestnicy gry spotkali się na polu walki w kilku pełnych wrażeń rundach. Opiekunowie bawili się równie dobrze jak uczniowie. Koniec rozgrywki nie przyniósł jednoznacznego zwycięzcy, jednakże drużyna czerwona utrzymywała swoje stanowiska na poligonie znacznie dłużej. Pomimo zdradliwej, deszczowej pogody gracze nie dawali za wygraną i walczyli o zwycięstwo swoich drużyn do końca. Przemoknięci i zmęczeni, lecz szczęśliwi zjedliśmy grillowane kiełbaski i wróciliśmy do Wyszkowa. Wyjazd ten dostarczył nam wielu emocji oraz pozwolił lepiej poznać kolegów i koleżanki ze szkoły. Na pewno powtórzymy ten wyjazd w przyszłości.

Dominika Rogalska z kl. I LOL

ak uczniowie. Koniec rozgrywki nie przyniósł jednoznacznego zwycięzcy, jednakże drużyna czerwona utrzymywała swoje stanowiska na poligonie znacznie dłużej. Pomimo zdradliwej, deszczowej pogody gracze nie dawali za wygraną i walczyli o zwycięstwo swoich drużyn do końca. Przemoknięci i zmęczeni, lecz szczęśliwi zjedliśmy grillowane kiełbaski i wróciliśmy do Wyszkowa. Wyjazd ten dostarczył nam wielu emocji oraz pozwolił lepiej poznać kolegów i koleżanki ze szkoły. Na pewno powtórzymy ten wyjazd w przyszłości.

Dominika Rogalska z kl. I LOL

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki