Wycieczka do Warszawy 10 listopada – nasi uczniowie w Muzeum Powstania Warszawskiego.

10 listopada 2017

W dniu 10 listopada klasa I LZB z klasą III  LEA wyjechały na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszyscy byli pod  dużym wrażeniem ilości zgromadzonych eksponatów, sposobu przekazywania wiedzy o Powstaniu Warszawskim na wielu ekspozycjach, fragmentach filmów oraz eksponatach –  w tym opaskach powstańców które miały ślady krwi.

Po zakończeniu zwiedzania Muzeum pojechaliśmy do ,, Hangaru 646 ‘’ w którym można było wykazać się sprawnością fizyczną na różnego rodzaju trampolinach. Zabawy było co niemiara  w szczególności walcząc na równoważni oraz zjeżdżalniach.

Ostatni punkt naszej wycieczki zaplanowany był w Multikinie w którym obejrzeliśmy kolejną część filmu ,, Listy do M 3”. Film utrzymany w klimacie Świąt Bożego Narodzenia z dużą dozą humoru.

Po tak przeżytym dniu w Warszawie wszyscy z uśmiechem na twarzach wracaliśmy do domów z myślą że kolejny wyjazd do Warszawy będzie równie udany jak ten dzisiejszy.

Odnośniki