Wygrana na Węgrzech

22 października 2012

W dniach 2-8 października tancerki z Rewii Dziecięcej „Sylaba” oraz wokaliści  reprezentujący WOK ’’Hutnik” ze Studia Piosenki Ireny Zdunek wzięli udział w 14. Międzynarodowym Festiwalu „Veszpremskie Igrzyska” w Veszprem na Węgrzech. Sylabianki, tym razem nie w zespole, a solo lub w duecie rywalizowały z uczestnikami z Europy w kategoriach jazzbalet, teatr tańca-show oraz modern.

Jedną z nich była Marianna Wrzosek, uczennica Zespołu Szkół nr 3 klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego o profilu lingwistyczno-europejskim. Zdobyła ona III miejsce w kategorii tanecznej teatr tańca-show solo do lat 19 za choreografie „Zmienna” oraz „Casting”. Marianna tańczy już 13 lat, wraz z zespołem wyjeżdżała i zdobywała nagrody w Polsce i  na świecie. Nasza uczennica wzięła również udział w tegorocznym konkursie „Supertalent Wyszkowa” i zdobyła w nim I miejsce (w kategorii taniec). Jej sukcesy zawdzięczamy p. Irenie Zdunek oraz p. Katarzynie Błaszczak, które przygotowywały choreografie i oprawy artystyczne występów. Należy również wspomnieć o szkole i gronie pedagogicznym, które zawsze przychylnie patrzy na zdolną uczennicę i daje czas na nadrobienie zaległości.

Wygrana na WęgrzechWygrana na Węgrzech

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki