Wyjście integracyjne uczniów klas pierwszych.

26 września 2019

Pierwsze dni nauki w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie upłynęły uczniom klas pierwszych w radosnej atmosferze.

W dniach 19 września 2019 i 26 września 2019 roku uczniowie klas pierwszych liceum i technikum wraz z wychowawcami i opiekunami udali się do Nadleśnictwa Wyszków w Leszczydole Nowinach. Nadleśnictwo Wyszków słynie nie tylko z troski o dziką przyrodę i codziennej pracy na rzecz jej zachowania, ale także z propagowania walorów natury poprzez wspólną integrację i edukację na jej rzecz. Dzięki uprzejmości w/w instytucji mogliśmy skorzystać z bogatego zaplecza rekreacyjnego.

W spotkaniach integracyjnych uczestniczyły następujące klasy: I LOZp; I LOZ; I TEp, I TE (integracja 19.09.2019), a także 1LEp, 1LIp, 1LLp, 1LOL, 1TIp (integracja 26.09.2019).

Celem była integracja absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Aura była już jesienna, jednak nastrój uczniów i opiekunów był „słoneczny”,  a atmosfera gorąca. Gra w badmintona, siatkówkę, wspólne rozmowy przy ognisku, pieczenie kiełbasek to tylko część atrakcji, które sprawiały, że czas mijał bardzo szybko. Humory dopisywały. Szkoda tylko, że deszcz zaskoczył wszystkich w drodze powrotnej.

Odnośniki