Wyniki matur 2018. Statuetki dla najlepszych

3 lipca 2018

3 lipca 2018 roku maturzyści mogli odebrać wyczekiwane świadectwa maturalne – otrzymało je ogółem 147 osób spośród 169 zdających egzamin absolwentów ZS3 w Wyszkowie. Ponadto – 17 uczniów może zdać maturę w ramach egzaminu poprawkowego w sierpniu (dotyczy tych, którzy nie zdali tylko jednego przedmiotu). Warto odnotować, że w dwóch  z sześciu klas zdawalność była stuprocentowa (klasy 3LOL i 4TI). Szczególnie zadowalające były wyniki w klasach technikum – zdawalność na poziomie przekraczającym 94%, przewyższa o niemal 25% analogiczne wskaźniki w skali kraju i Mazowsza!

Wzorem lat ubiegłych planujemy wręczenie najlepszym maturzystom ozdobnych statuetek – tym razem zapraszamy serdecznie nagrodzonych na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w ZS3 w dniu 3 września 2018 roku o godz. 9.00.

Statuetki (wraz z tytułem „najlepszego maturzysty Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie w roku szkolnym 2017/18”) przyznano w poszczególnych kategoriach:

Natalii Archackiej   –  w TECHNIKUM,  JĘZYK POLSKI i MATEMATYKA – p.r.

Weronice Podpora – JĘZYK POLSKI

Albertowi  Durka – w LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

Magdalenie Prokop –  MATEMATYKA – p.p. w Technikum

Michałowi Zawistowskiemu – J. ANGIELSKI

Mikołajowi Śniadale – w kl. 4TI oraz J. ANGIELSKI

Weronice Ciepielewskiej  – J. NIEMIECKI

Kamili Kądziela – J. WŁOSKI

Patrykowi Kasińskiemu – w kl. 3LEA oraz GEOGRAFIA

Mateuszowi Godlewskiemu – INFORMATYKA

Magdalenie Pietrzykowskiej – w LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

Wiktorii Ambroziak – w kl. 3LOL

Sebastianowi Twardowskiemu – w kl. 3LEB

 

AMM

Odnośniki