Zakończenie nauki w klasach maturalnych

13 maja 2013

W piątek 26 kwietnia 2013 r. miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych w Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie. Imprezę poprowadził wicedyrektor Jerzy Sasin. Dyrektor szkoły Elżbieta Michalik w przemówieniu m.in. podsumowała wyniki nauczania i frekwencji, wyróżniając osoby z najwyższymi ocenami. Uczniowie z najlepszymi wynikami w klasie maturalnej to Izabela Skoczeń – 3EAA, Joanna Kulesza – 3EAB, Monika Staśkiewicz – 4TE (średnia ocen 5,0). Ponadto wyróżnili się: Klaudia Zyskowska – 3EAA, Justyna Wóltańska – 3EAB, Małgorzata Chorchos – 4TE, Michał Katner – 3LOI, Klaudia Kmieciak – 3EAA, Katarzyna Gorczyca – 3EAA, Karolina Urbaniak, Sylwia Kasińska – 3EAB, Ewelina Leonik – 3LOI, Mariusz Jackowski – 4TI i Aneta Karłowicz z kl. 3EAA. Wzorem lat ubiegłych do „złotej księgi” absolwentów wpisali się najlepsi uczniowie z poszczególnych, siedmiu klas kończących naukę: Kamila Kosińska (klasa 3LOL), Michał Katner (3LOI), Izabela Skoczeń (3EAA), Joanna Kulesza (3EAB), Monika Staśkiewicz (4TE), Adrian Wygryz (4TW) oraz Artur Falba i Mariusz Jackowski (4TI). w imieniu wyróżnionych głos zabrała Izabela Skoczeń. Wychowawcy i p. dyrektor Michalik wręczyli wyróżniającym się nagrody książkowe. Szczególnie uhonorowano wyróżniających się wynikami sportowymi; osoby, którym przekazano statuetki ze stosownym podpisem przedstawia załączone zdjęcie. Po uroczystości nastąpiło – ostatnie już – spotkanie klas z wychowawcami, tj. Małgorzaty Szwed z kl. 3LOL, Beaty Czechowskiej z kl. 3LOI, Agnieszki Wydryszek z kl. 3EAA, Haliny Terlikowskiej z kl. 3EAB, Edwarda Steczkowskiego z kl. 4TE, Agaty Zawadzkiej z kl. 4TI i Agnieszki Zdrojewskiej z kl. 4TW.

Już niebawem grupę prawie dwustu absolwentów ZS Nr 3 czeka matura, nie bez powodu nazywana „egzaminem dojrzałości”.

AM

Odnośniki