Zawody halowe w piłkę nożną chłopców

22 lutego 2019

22 lutego 2019 roku w naszej szkole zostały zorganizowane powiatowe zawody w halową piłkę nożną chłopców. Wzięło w nich udział aż 6 zespołów. Zawodnicy rozgrywali mecze w grupach. Wszystkie drużyny grały na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie jednak pierwsze miejsce udało się wywalczyć piłkarzom z ZS nr3, którzy w finale pokonali przeciwników z wynikiem 6-2. Na drugim miejscu stanęli zawodnicy CEZiU. Natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie ZS nr1.Najlepszym zawodnikiem został wybrany uczeń klasy 3LZB Jakub Orłowski. Naszą drużynę do zawodów przygotował pan Krzysztof Ostrowski.

Skład naszej drużyny:

 1. Jakub Orłowski
 2. Jakub Jechna
 3. Adrian Jachacy
 4. Dawid Kuciński
 5. Kamil Nobis
 6. Mateusz Poleski
 7. Michał Szymański
 8. Paweł Runo
 9. Piotr Wrzesiński
 10. Przemek Wojtkowski
 11. Wiktor Wiśniewski
 12. Jakub Kujawa
 13. Igor Oleksiak

Odnośniki