Zawody halowe w piłkę nożną dziewcząt

21 lutego 2019

21 lutego 2019 roku w 1 LO Norwid odbyły się powiatowe zawody w halową piłkę nożną dziewcząt. Wzięło w nich udział 5 zespołów. Zawodniczki rozgrywały mecze według zasady „każdy z każdym”. Każdy z nich nich miał dwie ośmiominutowe połowy. Rywalizacja była bardzo wyrównana jednak zawodniczki reprezentujące Zespół Szkół nr 3 wygrywając wszystkie mecze zajęły 1 miejsce. Na drugiej pozycji znalazły się piłkarki z CEZiU, natomiast trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki 1 LO Norwid. W zawodach wzięły również udział drużyny z ZS1 oraz 1 TPU w Wyszkowie. Naszą drużynę do zwycięstwa przygotował pan Mateusz Gąsiewski.

Skład ZS3:

1.Karolina Maliszewska 3 LZB

2.Aleksandra Zawadzka. 2 LOI

3.Magdalena Witkowska 2 LOI

4.Aleksandra Czarnecka 2LOI

5.Izabela Borek 1LOI

6.Natalia Czyż 2 TE

7.Monika Kowalczyk 1 LOE

8.Nina Makowska 1 LOZ

9.Julia Nowosielska 1 LOZ

10.Marta Pałubińska 2 LZA

11.Patrycja Wojciechowska 3 LZB

12.Małgorzata Żurawska 1 LOZ

13.Aneta Żurawska 4 TE

Odnośniki