Zawody lekkoatletyczne szkół średnich

6 czerwca 2018

6.06.2018r na stadionie WOSiR odbyły się  Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wyszkowskiego. Do rywalizacji w biegach, skokach i rzutach przystąpili zawodnicy czterech szkół: 1 LO, ZS1, ZS3 i CEZIU. Każdy uczestnik zawodów miał prawo startu w jednej konkurencji indywidualnej i jednym biegu sztafetowym, z wyjątkiem biegaczy długodystansowych, którzy startowali w jednej konkurencji. Szkoły miały możliwość zgłoszenia po dwóch swoich uczniów do startu w biegach sprinterskich, średnich i długich oraz skokach w dal i pchnięciu kulą.

Bardzo ważna dla punktacji szkoły była pełna obsada oraz ukończenie  dystansu.

Lokaty medalowe zajęli:

Gałązka Wiktoria z 1LOL -1m w biegu na 100m,

Bryczyńska Klaudia z 2LZB -3m w biegu na 200m,

Witkowska Magdalena z 1LOI -1m w biegu na 400m,

Czyż Natalia z 1TE -1m w biegu na 1000m,

Grzegorczyk Sylwia -3m w skoku w dal,

2m -sztafeta 4x100m dziewcząt (skład: Gałązka Wiktoria, Zawadzka Ola, Grzegorczyk Sylwia, Mogielnicka Natalia),

1m- sztafeta olimpijska dziewcząt (skład: Zwalińska Dominika, Żurawska Aneta, Maliszewska, Karolina, Bryczyńska Klaudia),

Ponichtera Daniel z 3TI -3m w biegu na 400m,

Deluga Paweł z 2TE -2m w biegu na 1000m,

Chmiel Kacper z LOE -2m w skoku w dal,

3m -sztafeta 4x100m chłopców (skład: Runo Paweł, Grzywacz Eryk, Dańczyszyn Michał, Zawistowski Filip),

3m -sztafeta olimpijska chłopców (skład: Orłowski Jakub, Pieńkos Cyryl, Ponichtera Daniel,  Jechna Jakub).

W klasyfikacji końcowej zawodów dziewczęta zajęły 2m, a chłopcy 3m.

Wszystkim lekkoatletom gratulujemy!