Zawody o mistrzostwo naszego powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt

7 marca 2022

W dniu 7 marca 2022 roku na hali sportowej I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie odbyły się zawody o mistrzostwo naszego powiatu  w halowej piłce nożnej dziewcząt  szkół średnich. W zawodach brało udział 5 reprezentacji szkół z terenu naszego miasta. Po uroczystym otwarciu, drużyny rozpoczęły rywalizację, grając  systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki pierwsze trzy mecze gładko wygrały pokonując kolejno:

ZS nr2  – 2:1

ZS nr1   –  1:0

ZDZ   – 3:2  i  do ostatniego meczu prowadziły w klasyfikacji punktowej. Ostatni mecz z gospodyniami  turnieju od początku układał się źle dla naszej drużyny. Od początku meczu nie grała Weronika Szymczak z powodu kontuzji kolana, w trakcie meczu z gry została wyeliminowana Oliwia Wróbel, podpora linii ataku ze względy na kontuzję jakiej nabawiła się we wcześniejszym meczu. W rezultacie dziewczęta uległy drużynie  LO 3:1 zajmując w rezultacie bardzo dobre II miejsce.

Skład  drużyny  ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie :

Katarzyna Jeryng 3LOZ

Klaudia  Szabelska 4Te (bramkarz)

Oliwia Wróbel      3LZ4

Weronika Szymczak 2LZ