Zawody o mistrzostwo powiatu w piłce nożnej dziewczyn

12 października 2021

W dniu 12 października 2021 roku na boisku  ZS nr1 im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyły się zawody o mistrzostwo naszego powiatu  w piłce nożnej dziewczyn  szkół średnich. W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji szkół naszego miasta. Po uroczystym otwarciu, drużyny rozpoczęły rywalizację grając  systemem „każdy z każdym”. Najlepszą drużyną  dziewcząt szkół  średnich w naszym powiecie okazała się reprezentacja naszej szkoły, ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie w składzie:

Katarzyna Jeryng 3LOZ

Łucja Stalmach    1LZ (bramkarz)

Julia  Lęg             3LOL

Milena Pieńczuk  3LOL

Oliwia Wróbel      3LZ4

Weronika Szymczak 2LZ

Natalia Zawadzka 2LZ

Zuzanna Marszał 1LZ

Joanna Oniszk     3LOE

Nasze „złotka” po rozegraniu czterech meczy, zgromadziły tyle samo punktów co gospodynie  zawodów, podliczenie bramek zdobytych, jak też i straconych nie wyłoniło zwycięzców. Przeprowadzono serię rzutów, karnych w których nasze dziewczęta okazały się lepsze, zajmując pierwsze miejsce w rozgrywanym turnieju. Gratulujemy.

Zapraszamy na zajęcia sportowe wszystkich chętnych, najbliższe zawody sportowe po piłce nożnej to tenis stołowy i piłka koszykowa. Szczegółów udzielają nauczyciele wychowania fizycznego – ZAPRASZAMY

PN