Zawody piłki halowej

3 marca 2014

W dniach 11-12 lutego 2014r. odbyły się zawody halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Każdego dnia rywalizowało ze sobą po 6 drużyn. Uczniom naszej szkoły niestety nie udało się wygrać, ale zaprezentowali się całkiem nieźle.

Rozgrywki dziewcząt  (11 lutego) rozegrano na hali I Liceum Ogólnokształcącego. Mecze były bardzo emocjonujące, wszystkie zawodniczki walczyły zawzięcie. Zwyciężyła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1, zaś nasze dziewczęta, będące pod opieką pana Mateusza Gąsiewskiego zajęły 5 miejsce.

Zaś rozgrywki chłopców (12 lutego) rozegrano na naszej, szkolnej hali ZS3. Podobnie jak dziewczęta, nasi chłopcy (trenowani przez pana Krzysztofa Ogrodzińskiego) walczyli do samego końca i nie dawali za wygraną. Po godzinach ciężkich zmagań uplasowali się na 4 pozycji. Zwyciężyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego.

Odnośniki