Zawody Pływackie

3 marca 2017

Dnia 3.03.2017r na pływalni WOSiR w Wyszkowie rozegrano Powiatowe Zawody Pływackie Szkół

Ponadgimnazjalnych. W tym roku wystartowali w nich uczniowie ZS1, ZS3 i 1LO Norwid.

Naszą szkołę reprezentowali:Ewelina Szymczuk,Alicja Sarosiek, Karolina Rociek, Kinga Majewska, Klaudia Wilczyńska, Mikołaj Głosek,Karol Puławski,Kacper Makowski i Piotr Zdunek.

Każdy uczestnik mógł wystartować w dwóch stylach pływackich indywidualnie oraz w sztafecie.

Rozegrano wyścigi na 50m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym oraz sztafety4x25m stylem dowolnym. Indywidualnie nasi uczniowie zajęli medalowe miejsca:

Karol Puławski 2LOI- 1m na 50m stylem klasycznym

Mikołaj Głosek 1LOE- 1m na 50m stylem motylkowym

Karolina Rociek 1LOE-1m na 50m stylem grzbietowym i 3m stylem dowolnym

Klaudia Wilczyńska 2LEB- 2m na 50m stylem motylkowym

Ewelina Szymczuk 1TE- 2m stylem dowolnym i 2m stylem grzbietowym

Alicja Sarosiek 1LOE- 1m stylem dowolnym i 1m stylem motylkowym.

Alicja Sarosiek została najlepszą pływaczką zawodów.

W rywalizacji sztafet dziewczęta zajęły 1 miejsce, natomiast chłopcy 2 miejsce.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy!

M.S