Zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt.

22 kwietnia 2013

W dniu 15.03.2013r. zostały rozegrane w Zespole Szkół w Zabrodziu zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z następujących szkół: I L.O., ZS Nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, ZS Zabrodzie. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów granych do 20 pnk. Zdecydowanymi faworytami rozgrywek były dziewczęta z ZS nr 3 i I LO. Dlatego najciekawszym spotkaniem był pojedynek pomiędzy tymi szkołami. Po emocjonującym pojedynku oba sety wynikiem 21:19 i 31:29 wygrały dziewczęta z I LO.
Ostateczna kolejność zawodów:
I miejsce – I LO
II miejsce – ZS nr 3
III miejsce – ZS nr 1
IV miejsce – ZS nr2
V miejsce – ZS Zabrodzie.
Skład reprezentacji Zespołu Szkół nr 3: Paciorek Katarzyna, Wołyniec Iwona – kl. II LOS; Gorczyńska Patrycja, Szymanowska Aleksandra – kl. O LOL; Szczesna Anna – kl. III LEA; Kozon Natalia – kl. III LOL; Kalisz Karolina – kl. IV TTW. Opiekunem zespołu był Pan Tomasz Dąbrowski.

Odnośniki