Zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt

12 października 2022

Drodzy Uczniowie,

Zapraszamy do udziału w zbiórce karmy (szczególnie mokrej karmy dla kotów) i akcesoriów dla zwierząt, będących pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie.

UWAGA!

Nie ilość, a jakość. Pomagając schroniskom dla zwierząt, należy robić to mądrze!

„Marketowa” karma dla psów i kotów jest kiepskiej jakości i kupując ją, wyświadczamy schroniskom niedźwiedzią przysługę.

Warto mieć na uwadze, że zwierzęta trafiające do schronisk często są w złym stanie zdrowotnym, potrzebują leczenia i rekonwalescencji. Bardzo ciężko będzie im odzyskać zdrowie na złej jakości karmie. Dobrej jakości karma jest bardziej sycąca, wzmacnia organizm i daje dużo więcej energii. Można powiedzieć, że na dłuższą metę wychodzi nawet taniej niż tańsze karmy.

Karmę i akcesoria można przynosić do koordynatorów: p. Moniki Kryszkiewicz, opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu- p. Katarzyny Zarzyckiej lub p. Agnieszki Kalinowskiej lub bezpośrednio do pomieszczenia C.0.7.

Prosimy o podpisywanie paczek! Dla klasy, która przyniesie najwięcej podarunków przewidziany jest tradycyjnie już – dzień bez pytania:)

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

Zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt

Odnośniki