Zbiórka karmy

2 listopada 2016

W październiku w naszej szkole odbyła się coroczna zbiórka karmy dla zwierząt z Ośrodka Adopcyjnego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Zebraliśmy 200 kg karmy,z czego ok. 140 kg to karma mokra dla psów i kotów. Największą ilość karmy zebrały klasy: 2 LOL – i 1 LOE – 64 kg każda z tych klas. Gratulujemy nagrody, którą jest „dzień bez  pytania”. Wszystkim  uczniom, którzy wzięli udział w akcji gratulujemy poczucia empatii, otwartości na problemy bezbronnych zwierząt. Dziękujemy serdecznie w imieniu wszystkich kotków i piesków – podopiecznych TOZ.

Specjalne serdeczne podziękowania kierujemy do pani Magdaleny Królikowskiej, która mobilizowała uczniów do zbiórki i dostarczyła zebraną karmę do wolontariuszy zajmujących się zwierzętami.

Agnieszka Zdrojewska i kl. 3 LOI.