Zebrania rodziców i nowe Prezydium Rady Rodziców

26 września 2017

W dn. 26.09.2017 r. odbyła się seria spotkań z rodzicami. Oddzielne zaproszono do hali sportowej przedstawicieli klas pierwszych oraz maturalnych na spotkania z panią dyrektor Elżbietą Michalik. Pierwszym podano informacje o szkole i zapoznano dziennikiem elektronicznym. Rodzice maturzystów mogli dowiedzieć się na temat zasad egzaminu dojrzałości. Następnie odbyły się zebrania z wychowawcami w salach lekcyjnych. W tym samym dniu, na zebraniu przedstawicieli rodziców z poszczególnych klas, wybrano nowe Prezydium Rady Rodziców w następującym składzie:

Aneta Lenartowicz (kl. 3TE) – PRZEWODNICZĄCA

Sylwester Grodzki (2TE) – WICEPRZEWODNICZĄCY

Joanna Bala (1LOE) – SKARBNIK

Aleksandra Kalinowska (1TI) – SEKRETARZ

Iwona Pingwara (1LOE)

Wioletta Zadrożna (1LOT).

Zebrani m.in. podziękowali za pracę dotychczasowej przewodniczącej p. Bożenie Burghardt, której wręczono nagrodę książkową.

AMM

Odnośniki