Zebranie rodziców po I semestrze

10 stycznia 2018

W dn. 10 stycznia 2018 roku odbyło się zebranie rodziców z wszystkich klas dla podsumowania nauki w semestrze I roku szkolnego 2017/18. Na zebraniu ogólnym Pani Dyrektor Elżbieta Michalik podsumowała osiągnięcia uczniów oraz wyniki nauczania. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Rodzicom uczniów wyróżniających się wynikami nauczania wręczono okolicznościowe LISTY GRATULACYJNE.

Oto wybrane fragmenty prezentacji przygotowanej na spotkanie z rodzicami:

Zebranie rodziców po I semestrze

Zebranie rodziców po I semestrze

Zebranie rodziców po I semestrze

Zebranie rodziców po I semestrze

Zebranie rodziców po I semestrze

Zebranie rodziców po I semestrze

Wyróżniono również imiennie rodziców uczniów, którzy otrzymali średnią ocen min. 4.00; wszyscy otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne – prezentacja z danymi wyróżnionych uczniów w załączeniu!

Odnośniki