Zmagania tenisowe

8 grudnia 2016

W dniach 7-8 grudnia odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.  Do rywalizacji przystąpiło po 20 zawodników i zawodniczek reprezentujących szkoły powiatu wyszkowskiego. Dziewczęta drużynowo zajęły trzecie  miejsce, najlepszą z naszych zawodniczek okazała się Karolina Frąntczak, która zajęła  czwarte miejsce. Natomiast chłopcy zdeklasowali pozostałe zespoły zajmując drużynowo pierwsze miejsce  i indywidualnie pierwsze i drugie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Skibiński z klasy III TI, a drugie miejsce zajął Mateusz Szymczak z klasy II LEB. Zwycięscy otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. Sponsorem nagród był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyszkowie.