Zuzanna Ginko w „Szansie na sukces”

5 grudnia 2021

5 grudnia 2021 r. Zuzanna Ginko, uczennica klasy 2LZ, wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym „Szansa na sukces.” Opole 2022, emitowanym w TVP2.

Zuzanna musiała zmierzyć się z piosenkami z lat 70. z repertuaru słynnej polskiej artystki Ireny Jarockiej oraz z bardzo silną konkurencją. W zmaganiach wokalnych wzięło udział siedmiu wokalistów. Nasza koleżanka zaprezentowała piosenkę „Kocha się raz”. Mimo znakomitego wystąpienia, Zuzannie nie udało się wygrać odcinka. Zwycięzcą został Michał Matuszewski. Sama Zuzanna podsumowała swoje wystąpienie słowami: „Mimo dużego stresu było to dla mnie niesamowite doświadczenie, przede wszystkim dlatego, że mogłam poznać niezwykłych ludzi”.

Gratulujemy naszej znakomitej koleżance wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Karol Urbaniak kl. 2LZ

Zuzanna Ginko w „Szansie na sukces”

Odnośniki