Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym

12 marca 2021

W ramach nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej uczniowie uczestniczą w XIII edycji projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.  W  tym roku szkolnym 2020/2021 projekt realizowany jest w 22 szkołach ponadpodstawowych – lista wybranych szkół jest opublikowana  www.skef.pl/zyj-finansowo/.

25 uczniów otrzyma papierową publikację dr Dariusza Wieczorka pt. „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym” oraz zaświadczenie potwierdzające udział w  projekcie.

Celem projektu jest rozwój umiejętności finansowych wśród uczniów poprzez umożliwienie osobistego przeżycia sytuacji edukacyjnych związanych z zarządzaniem pieniędzmi, zdobywanie doświadczeń przy rozwiązywaniu problemów.

Zajęcia warsztatowe w wymiarze 18 godzin lekcyjnych prowadzi pani Renata Lalak.

 

Renata Lalak – nauczyciel ZS Nr 3 w Wyszkowie

Odnośniki