Rekrutacja – ogłoszenia dla Kandydatów

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022-2023 [-  do połowy września podręczniki nie będą wymagane!]

kliknij tutaj

~~~~

25.08.2022 r. – w odpowiedzi na zgłoszone zapytania i wątpliwości informuję, że w kl. 1TR w zakresie rozszerzonym będzie realizowana matematyka (zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w informatorach).

A. M. Mickiewicz – dyrektor

~~~~

1. Listy osób przyjętych do oddziałów w LO i Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie umieszczono na stronie internetowej szkoły 28.07.2022 r. oraz na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie.

2. Ze względu na prace remontowe w budynku szkoły nie są planowane spotkania z wychowawcami przed 1 września 2022 r.

3. Propozycja podziału klasy 1 LE (społeczno – ekonomiczna) będzie podana 1 września.

4. Zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 będzie na stronie szkoły po 22 sierpnia.
Na początku września odbędzie się w szkole kiermasz podręczników, podczas którego można będzie zaopatrzyć się również w używane podręczniki [-  do połowy września podręczniki nie będą wymagane!]

Dyrektor ZS3