Dofinansowanie zakupu podręczników

W załączeniu dostępne są dokumenty i akty prawne dotyczące Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupów podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych w roku szkolnym 2020/2021. Prosimy uczniów o szczegółowe zapoznanie się z nimi i wypełnienie odpowiednich dokumentów przez osoby spełniające kryteria. Jednocześnie informujemy, że kompletne wnioski będą przyjmowane do 11 września 2020r.  do Księgowości ZS3 (pokój numer 25A). Do każdego wniosku konieczne jest dołączenie xero aktualnego orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Wnioski, które nie będą miały dołączonego aktualnego orzeczenia (na dany etap kształcenia) nie będą rozpatrywane. Weryfikacja wniosków będzie polegała na m.in. na sprawdzeniu czy załączone faktury/ewentualnie oświadczenia zawierają pozycje, wykazane w wykazie podręczników na rok szkolny 2020/2021 i czy zgodnie z zapisami rozporządzenia oraz uchwały kwalifikują się do skorzystania z dofinansowania. Do podręczników nie wliczamy religii.

 

Załączniki do pobrania

  1. Klauzula RODO
  2. Pelnoletni wzor_oswiadczenia_gdy_brak_faktury
  3. Rozporządzenie
  4. Uchwała
  5. Upowaznienie, gdy wniosek składa rodzic a nie pelnoletni
  6. Wniosek uczniowie niepelnosprawni podreczniki
  7. Wzor_oswiadczenia_gdy_brak_faktury
  8. Wzór_oswiadczenia_o_przekazaniu_na_konto
  9. Załącznik do uchwaly
  10. Zarządzenie wyprawka 150 2020

Odnośniki