Samorząd Uczniowski

Gałązka Kinga uczennica klasy 3 LZ4

Samorząd Uczniowski  Samorząd Uczniowski  Samorząd Uczniowski

Cześć! Nazywam się Kinga Gałązka i zostałam wybrana na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Chodzę do klasy trzeciej po szkole podstawowej o profilu prozdrowotno-przyrodniczym (3LZ4). Wybrałam ten kierunek, ponieważ swoją przyszłość chciałabym powiązać ze swoimi pasjami. Mam ich wiele, a jedne z nich to muzyka, literatura, sztuka, psychologia i biologia. Jestem pomocna, odpowiedzialna i sympatyczna. Szybko nawiązuję nowe relacje. Cenię w ludziach przede wszystkim szczerość i kulturę osobistą.

Wróbel Jakub uczeń klasy 3 LI4

Samorząd Uczniowski
Cześć! Nazywam się Jakub Wróbel i jestem jednym ze członków Samorządu Uczniowskiego. Chodzę do 3 klasy Liceum Informatycznego.
Interesuje się informatyką (dlatego też taki kierunek), muzyką oraz pełnie służbę w harcerstwie. Lubię przebywać na łonie przyrody
oraz wybierać się na piesze wędrówki. W wolnym czasie gram też na gitarze i tworze amatorskie filmiki na platformę Youtube.

Mejer Piotr uczeń klasy 3 LOE

Samorząd Uczniowski Samorząd Uczniowski

Cześć. Mam na imię Piotrek, ale większość z was rozpoznaje mnie po charakterystycznym nazwisku. Uczęszczam do ostatniej już klasy licealnej o profilu ekonomicznym w naszej szkole. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną, niosącą pomoc oraz dość mocno sympatyczną. Interesuje się tak naprawdę wszystkim po trochu, ponieważ od zawsze lubiłem próbować nowych rzeczy. Aktualnie moje dwa największe hobby to bieganie oraz  jazda konna. Bardzo lubię również podróżować i poznawać kulturę oraz obyczaje innych państw. Niektórzy nazywają mnie osobą lekko szaloną, a spowodowanie to jest moim pędem życiowym i chęcią robienia wszystkiego co tylko można. Mam nadzieję, że oddanie na mnie waszego głosu nie będzie błędem i dostrzeżecie pracę całego samorządu uczniowskiego w zmienianiu naszej szkoły na co raz to lepsze.

Gaszczyńska Wiktoria uczennica klasy 3 TE

Samorząd UczniowskiSamorząd Uczniowski

Hej! Nazywam się Wiktoria Gaszczyńska i jestem członkinią Samorządu Szkolnego. Mam 17 lat i chodzę do III klasy Technikum Ekonomicznego. Na wybór tego kierunku zdecydowałam się, gdyż w przyszłości widzę siebie jako kobietę biznesu. Chcę otworzyć jakąś działalność, by pracować dla siebie – nie dla kogoś. Pomimo planów związanych z ekonomią, bardzo interesuję się medycyną i nie wykluczam tego, iż kiedyś faktycznie pójdę tą drogą. Bardzo lubię spędzać czas ze zwierzętami – można powiedzieć, że są taką moją małą pasją, w szczególności psy! Uwielbiam poznawać ich świat, uczyć się jak się z nimi porozumiewać i czuć tę satysfakcję, kiedy faktycznie mi się to udaje. Wbrew ogromnej miłości do zwierząt jestem też bardzo otwarta na ludzi. Jestem osobą zorganizowaną, która we wszystko się angażuję – jest mnie wszędzie pełno. Bardzo cenię sobie także czas spędzony z rodziną i z przyjaciółmi, dla których zawsze znajduję czas w wirze pracy.