Maria Najmoła uczennica klasy III LOZ

Cześć! Nazywam się Marysia i 2 lata temu zostałam wybrana na stanowisko Przewodniczącej Samorządu Szkolnego. Mam 18 lat i chodzę do 3 klasy o profilu prozdrowotno-przyrodniczym. Na wybór tego kierunku zdecydowałam się, gdy jeszcze planowałam po liceum udać się na studia farmakologiczne, jednak teraz widzę swoją przyszłość w zupełnie innym zawodzie. Interesuję się charakteryzacją j efektami specjalnymi i właśnie w tym kierunku planuję się dalej kształcić po zakończeniu nauki w ZS3. Poza artystycznymi zainteresowaniami trenuję jeszcze siatkówkę w naszej szkolnej drużynie i wraz z innymi dziewczynami reprezentuję naszą szkołę w Szkolnej Lidze Siatkowej. Co roku uczestniczę również w wielu akcjach charytatywnych mających na celu pomoc potrzebującym ludziom jak i zwierzaczkom.

Piotr Nowak uczeń klasy IV TE

Cześć! Nazywam się Piotrek i jestem członkiem Samorządu Szkolnego. Mam 19 lat i chodzę do 4 klasy Technikum Ekonomicznego. Wybrałem ten kierunek ze względu na moje plany dotyczące dalszej ścieżki nauczania związanej z finansami i rachunkowością. Wiedziałem, że na tym kierunku zdobędę dużo wiedzy zarówno teoretycznej i praktycznej. Jako tegoroczny maturzysta jestem w stanie powiedzieć, że jestem w stu procentach zadowolony z wyboru technikum. Mam wiele różnych zainteresowań, ale najważniejsza w moim życiu jest muzyka. W wolnym czasie gram w zespole Licho na gitarze basowej oraz śpiewam. Z innymi chłopakami z zespołu poznałem się w pierwszej klasie u nas w szkole dzięki wspólnej znajomej. Nasz pierwszy wspólny występ również odbył się w ZS3 z okazji Dnia Nauczyciela. W ten sposób poznałem ludzi, z którymi tworzę zespół  już prawie 4 lata . Jestem osobą otwartą na ludzi i lubiącą angażować się w różne inicjatywy społeczne.

Mateusz Wiśniewski uczeń klasy IV TE

Nazywam się Mateusz Wiśniewski, mam 19 lat i chodzę do IV klasy technikum ekonomicznego. Jestem zastępcą przewodniczącego ZS3 w Wyszkowie. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Moim hobby są pszczoły – prowadzę pasiekę pszczelą złożoną 80 uli. Lubię obserwować rozwój i życie tych małych stworków. Tak naprawdę zajmuję się nimi od dziecka. Co roku staram się wprowadzać nowe techniki i zakładać nowe rodziny pszczele. Ciągle się uczę. Jeśli ktoś jest chętny zasmakować pysznego miodu leśnego to jestem pewny, że moje pszczółki zrobią go także dla Was. W wolnym czasie lubię spacerować po lesie i obserwować naturę. Bardzo cenię sobie także czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, dla których zawsze znajduję czas w tym wirze pracy.