Aleksandra Łobacz - kl. 1 LI - Przewodnicząca

Cześć nazywam się Ola Łobacz.

Chodzę do 1 klasy liceum o profilu matematyczno-informatycznym.

Jestem młodą, kreatywną i pełną zapału osobą, która wytrwale dąży do wyznaczonego sobie celu. Posiadam zdolności aktywizowania innych i wydobywania z nich ukrytych możliwości. W wolnym czasie lubię czytać książki i robić zdjęcia.

Aneta Zaręba - kl. 4 TE5 - Zastępca

Cześć!

Nazywam się Aneta Zaręba i chodzę do 4 klasy technikum ekonomicznego. Jest mi bardzo miło, że dzięki wam trafiłam do Samorządu Szkolnego.

Jestem osobą pracowitą, otwartą na nowe propozycję i kontaktową. Lubię pracować w zespole i angażować się w wiele akcji.

Mam nadzieję, że razem z innymi członkami samorządu umilimy nam ten wspólny czas w szkole.

Małgorzata Jakacka - kl. 3 LL - Zastępca

Hej!

Nazywam się Gosia i chodzę do 3 klasy liceum o profilu lingwistyczno- humanistycznym w naszej szkole. Należę do samorządu szkolnego.

Jestem osobą otwartą i towarzyską, szybko nawiązuje znajomości. Bardzo lubię gotować i oglądać filmy.

Alicja Szydlik - kl. 2 TE - Członek

Cześć!

Nazywam się Alicja Szydlik i bardzo mi miło, że zostałam wybrana do Samorządu Szkolnego.

Uczęszczam do drugiej klasy technikum ekonomicznego co uważam za najlepszy wybór.

Jestem pomocną, wyrozumiałą oraz odpowiedzialną osobą. W ludziach najbardziej cenię szczerość i kulturę osobistą, te cechy są dla mnie najważniejsze. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania bardzo lubię podróże, zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc na świecie, a w szczególności wycieczki do ciepłych krajów oraz w góry.

Mam nadzieję, że wraz z całym Samorządem uda mi się sprostać waszym oczekiwaniom i będziecie zadowoleni z naszej pracy!

Julia Bielecka - kl. 2 LL - Członek

Cześć!

Jestem Julia i w tym roku wejdę w skład naszego szkolnego samorządu. Niezmiernie cieszę się z tego i mam nadzieję, że wy także nie zawiedziecie się moją „kadencją”.

Wpierw jednak powiem coś o sobie – lubię rysować, malować oraz czytać. Od czasu do czasu lubię także pograć w gry czy pisać np. wiersze.

Chciałabym na końcu podziękować także wszystkim osobom, które na mnie zagłosowały – jest mi bardzo miło, że ktoś pokłada we mnie jakiekolwiek nadzieje. Postaram się spełnić wasze oczekiwania najbardziej jak potrafię.

Odwiedź FB szkoły

Rekrutacja do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego