Perspektywy

Złota tarcza dla naszego Technikum

Nasza szkoła – Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie znów ze Złotą Tarczą, znów wśród najlepszych techników w Polsce.

W 26. edycji ogólnopolskiego renomowanego rankingu miesięcznika „Perspektywy” 2024  uplasowaliśmy się na 88 miejscu w kraju, zaś  w województwie mazowieckim zajęliśmy 15 pozycję i tym samym zostaliśmy wyróżnieni Złotą Tarczą. Powtórzyliśmy sukces sprzed dwóch lat.

Kapituła rankingu pod przewodnictwem rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. Ryszarda Koziołka brała pod uwagę sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych za rok 2023.

Cieszymy się bardzo, że nasza szkoła – uczniowie i nauczyciele osiągają wysokie wyniki w nauce i pracy. Gratulujemy społeczności ZS3.

Perspektywy

Perspektywy - 2022

W Rankingu Techników Perspektywy 2022 Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie zajmuje 76 miejsce w kraju, zaś w woj. mazowieckim jesteśmy na wysokim 16 miejscu. Do wytypowania szkół brane są pod uwagę 4 kryteria:

– sukcesy w  konkursach i olimpiadach;
– wyniki na maturze z przedmiotów obowiązkowych;
– wyniki na maturze z przedmiotów dodatkowych;
– wyniki z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Nasze Technikum  już od wielu lat typowane jest bardzo wysoko.

Ponadto Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie uplasowało się wysoko w badaniu najlepszych liceów w Polsce 2022, zdobywając brązową tarczę.

Perspektywy - 2021

Srebrna tarcza dla naszego Technikum

W Rankingu Techników Perspektywy 2021 Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie zajmuje 114 miejsce w kraju, zaś w woj. mazowieckim jesteśmy na wysokim 16 miejscu. Do wytypowania szkół brane są pod uwagę 4 kryteria:

– sukcesy w  konkursach i olimpiadach;

– wyniki na maturze z przedmiotów obowiązkowych;

– wyniki na maturze z przedmiotów dodatkowych;

– wyniki z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Nasze Technikum  już od wielu lat typowane jest bardzo wysoko.