Ciekawe spotkanie z leśnikiem

8 lutego 2023

W dniu 08.02.2023r. klasa 4 Liceum Ogólnokształcącego o profilu prozdrowotno – przyrodniczym w  Zespole  Szkół Nr 3 w Wyszkowie w ramach zajęć z doradztwa zawodowego razem z p. K. Szymańską uczestniczyli w spotkaniu z leśnikiem Panem Rafałem Wyszyńskim – pracownikiem leśnictwa Tuchlin. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się na czym polega praca leśniczego , jakie należy zdobyć wykształcenie, a przede wszystkim, jakie predyspozycje do tego zawodu powinien posiadać kandydat.  Pan Rafał Wyszyński podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącym jego pracy i bardzo ciekawą pasją – fotografowanie ptaków. Pod koniec spotkania uczniowie zadawali pytania  dotyczące samej pracy leśnika  jak i zainteresowań prelegenta.

Dziękujemy Paniom z Biblioteki Pedagogicznej w Wyszkowie  za zaproszenie.

Katarzyna Szymańska

Odnośniki