Erasmus+ Edukacja Szkolna

4 grudnia 2023

W ubiegłym tygodniu odbyło się w naszej szkole pierwsze spotkanie uczestników zakwalifikowanych do udziału w zagranicznej mobilności edukacyjnej realizowanej przez Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie w ramach projektu nr 2023-1-PL01-KA121-SCH-000136156 Akredytacji Erasmusa w sektorze Edukacja Szkolna.

W ramach projektu 33 uczniów wraz z 3 opiekunami oraz 4 nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących w terminie od 27 maja do 7 czerwca wyjedzie do Włoch (w okolice Padwy), aby tam realizować program zajęć merytorycznych oraz program edukacyjno-kulturowy. Uczniowie zakwalifikowani do projektu przed wyjazdem będą uczestniczyć w warsztatach językowych (z j. angielskiego i włoskiego) oraz zajęciach przybliżających kulturę Włoch, pozwalających na przygotowanie do udziału w mobilności.

 

Koordynator projektu
Aneta Augustynik

Odnośniki