Jeden dzień z życia studenta AWF

17 kwietnia 2024

Dnia 17 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy 2LZ i 3LZ odbyli wycieczkę do Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Podczas pobytu na uczelni brali udział w interesujących warsztatach edukacyjnych, takich jak „Gry i zabawy integracyjne poprawiające koncentrację uwagi i zdolność zapamiętywania” oraz „Pielęgnacja i oprawa oka”. To było dla nich wyjątkowe doświadczenie, które nie tylko umożliwiło im poszerzenie wiedzy, ale także pozwoliło na zapoznanie się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni. Ponadto mieli okazję zwiedzić różne obiekty dydaktyczne, spotkać pracowników uczelni oraz porozmawiać z obecnymi studentami. Zadowoleni i zachęceni do głębszych przemyśleń nad wyborem swojej przyszłej ścieżki zawodowej, wrócili do Wyszkowa.

2LZ/3LZ

Odnośniki