Otrzęsiny uczniów klas pierwszych

15 września 2023

W dniach 11, 12 oraz 15 września 2023 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wybrali się do Nadleśnictwa Leszczydół na tzw. otrzęsiny pierwszaków.

 

W wyjściach wzięły udział klasy: 1LL z wychowawcą – panią Agatą Marciniak, 1LZ z panią Moniką Kryszkiewicz, 1LEa z panem Kamilem Gurbałą, 1LEb z panią Katarzyną Nikodemską, 1LEO/LI z panią Katarzyną Zarzycką, 1TE/TR z panią Dorotą Jaszkowską, 1TI z panem Piotrem Nidą oraz 1TP z panem Sławomirem Sobolewskim.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez uczniów i wychowawców klas drugich: 2TE/TR – wraz z panią Agnieszką Steczkowską, 2TI z panem Edwardem Steczkowskim, 2TP z panem Tomaszem Dąbrowskim, 2LL z panią Karoliną Mickiewicz, 2LZ z panią Małgorzatą Szwed, 2LEO/LI z panią Anetą Kasjaniuk, 2LEb z panią Katarzyną Kownacką oraz 2LEa z panią Renatą Hyrycz. Oprócz wychowawców klas na otrzęsinach obecni byli również inni nauczyciele ZS3. 

Zabawa rozpoczęła się wspólnym tańcem – belgijką. Następnie uczniowie przystępowali
do rywalizacji między klasami w następujących konkurencjach: przeciąganie liny, jedzenie jabłka bez użycia rąk, rzucanie hula-hop na głowę drugiej osoby z odpowiedniego dystansu oraz rzucanie pieńka drzewa. Młodsi uczniowie chętnie brali udział we wszystkich przygotowanych zabawach. Całe wydarzenie zakończyło się wspólnym ogniskiem,
podczas którego uczniowie lepiej się poznali. Wszyscy uczestnicy otrzęsin wrócili do domów w bardzo dobrych humorach! Wspólne wycieczki dały szansę na integrację oraz chwilę wytchnienia przed pracą w nowym roku szkolnym 2023/2024.

 

Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas!

Uczniowie klas 1

Odnośniki