Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

11 października 2023

W dniu 3 października w Długosiodle reprezentacje dziewcząt jak i chłopców wzięły udział w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych. Po zaciętej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły 1 miejsce i tym samym zakwalifikowały się do między powiatowych zawodów sportowych w Ostrołęce.

 

Zawody w Ostrołęce odbyły się w środę 11 października na stadionie miejskim. Do rywalizacji w kategorii szkół  ponadpodstawowych stawiło się 7 zespołów dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowało 9 zawodniczek. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 metrów. Po zaciętej rywalizacji dziewczęta ostatecznie zajęły 4 miejsce.

Skład dziewcząt:

Podleś Alicja Anna

Skwara Kinga

Koźlik Marta

Pogorzelska Adrianna

Sobotka Nikola

Kapsa Oliwia

Staśkiewicz Aleksandra

Dębek Daria Wiktoria

Zawadzka Weronika

 

 

Odnośniki