Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2014/15

4 grudnia 2014

3 grudnia 2014 roku w Ostrowi Mazowieckiej (Zespół Szkół Nr 1 im. rotmistrza Witolda Pileckiego) odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/15. Uroczystości przewodniczyła pani Teresa Michalak, dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wręczenie odbyło się w obecności znamienitych gości, w tym przedstawicieli władz samorządu powiatowego (z Ostrołęki, Makowa, Przasnysza, Ostrowi i Wyszkowa) oraz wojewódzkiego. Młodzież ze szkoły goszczącej stypendystów przygotowała montaż słowno-muzyczny, o treści głębokiej i nostalgicznej.

W naszej szkole wyróżnieni zostali stypendium PRM uczniowie o najwyższych wynikach nauczania oraz wzorowym zachowaniu – Błażej Mróz w Liceum Ogólnokształcącym (kl. 2LOI) oraz Dawid Nowakowski w Technikum (kl. 2TI).

AMM

Foto: archiwum ZS3 oraz: www.ostrowmaz24.pl ; www.ostrowmaz.com

 

Odnośniki