W refleksyjnym nastroju „Echo Trójki”

30 listopada 2021

     Drodzy czytelnicy szkolnej gazetki, przed wami nieco spóźniony listopadowy numer „Echa Trójki”. Nasi redaktorzy wykazali się w nim wrażliwością, wyjątkowym zaangażowaniem i wyczuciem czasów ,w których żyjemy. Przejawem  tej  refleksyjności będą poetyckie próby Wojciecha  Gierka, Maksymiliana  Siemka  i  Mikołaja  Deptuły. Magda Szymanik przybliży trudny temat ludzi z zespołem Downa w artykule „Inni? Nie, wyjątkowi.”. Katarzyna Stokarska  przedstawi,  jakże inną od naszej, fińską szkołę. Julia Banaszek z  wielką pasją opowie o sile , jaką  daje jej taniec, natomiast Małgorzata Sioma zaprosi do przeczytania II części swojego opowiadania . Zachęcam do lektury!

 

W imieniu redakcji

Agata Zawadzka

Gazetka Szkolna Echo Trójki

Odnośniki