Warsztaty i wykłady w WWSI

22 lutego 2024

22 lutego 2024 r. dwie klasy technikum informatycznego uczestniczyły w wykładach w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. Uczniowie 5TI5 wzięli udział w interesującym wykładzie pana Andrzeja Ptasznika. Poznali zasady kodowania w języku Python. Następnie ćwiczyli nowe umiejętności na warsztatach w pracowni komputerowej. Zajęcia zakończyły się stworzeniem wykresów przedstawiających dane pogodowe pobierane w czasie rzeczywistym.

Uczniowie klasy 3TI również brali udział w wykładach prowadzonych przez pana Dariusza Chaładyniaka dotyczących sieci komputerowych. Dzielnie zmagali się z matematycznymi zagadnieniami podstaw adresowania komputerów w sieciach teleinformatycznych oraz brali udział w warsztatach.

Razem z uczniami swoje umiejętności szlifowali nauczyciele: pani Katarzyna Buźniak, Pani Magdalena Kozon, pani Karolina Mickiewicz oraz pan Karol Łapiński.

 

Warsztaty i wykłady w WWSI
Warsztaty i wykłady w WWSI
Warsztaty i wykłady w WWSI
Warsztaty i wykłady w WWSI
Warsztaty i wykłady w WWSI
Warsztaty i wykłady w WWSI

Odnośniki