Wycieczka do Londynu

11 lutego 2023

W dniach 06.02-11.02.2023r uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielkami: D.Jaszkowską, I.Zbrzeźniak, A. Wydryszek i A.Augustynik udali się na wycieczkę do stolicy Anglii-Londynu. Spędzili tam cudowne cztery dni, w przeciągu których zwiedzili m.in. Tower of London, Big Ben, Westminster Palace, Muzeum Madame Tussauds, Historii Naturalnej, Wiktorii i Alberta, Nauki oraz słynne Muzeum Brytyjskie. Ostatniego dnia wszyscy wyruszyli w długi rejs po rzece Tamizie oraz podziwiali widoki z London Eye.

Uczniowie przez cały tydzień mieszkali u rodzin anglojęzycznych, dzięki temu mięli okazję podszkolić swoje umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Wszyscy zmęczeni, w dobrych humorach bezpiecznie wrócili do Wyszkowa. Był to wyjazd pełen wrażeń oraz niezapomnianych przygód.

Aleksandra Łobacz

Odnośniki