Ale jazda! – wycieczka do Warszawy

15 grudnia 2023

Dnia 13 grudnia 2023r. o godzinie 9:30 zaspani wyjechaliśmy na lodowisko w Warszawie. Frajda i emocje, jakie niektórym towarzyszyły podczas jazdy figurowej, były niezapomniane.

Następnie udaliśmy się do kina na Targówku. Dotarliśmy tam ok. godziny 11:30. Obejrzeliśmy film pod tytułem „W nich cała nadzieja” autorstwa Piotra Biedronia. Seans opowiadał o postapokaliptycznej rzeczywistości, w której główna bohaterka walczy o przeżycie wraz z robotem, otrzymanym od swojego ojca. By poznać dalsze losy, musicie sami się wybrać, ponieważ film jest świetny, pomimo że gra
w nim tylko dwójka aktorów. Moi rówieśnicy dobrze go ocenili ze względu
na trzymanie w napięciu oraz kreację świata przedstawionego. Ostatnim celem naszej 60 osobowej grupy było centrum handlowe Targówek, w którym mieliśmy czas, by zjeść coś smacznego.

Oceniając ogólnie wycieczkę – była świetna. Pozwoliła się rozluźnić oraz odpocząć od nauki. Niektórzy nawet pokochali jazdę na łyżwach, a inni zamienili się w recenzentów filmów. W wycieczce brały udział uczniowie klas 1TI i 1TE/TR wraz z opiekunami p. Piotrem Nidą, p. Dorotą Jaszkowską, p. Dorotą Poleską i p. Tomaszem Dąbrowskim.

Dziękujemy za wycieczkę!

Autor: Nikodem Czembrowski

Odnośniki