Finał konkursu plastycznego na zakładkę do książki

10 listopada 2022

W październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został ogłoszony konkurs plastyczny: „Zakładka do książki”. Spośród wszystkich dostarczonych do biblioteki prac, konkursowe jury oceniło i wybrało najciekawsze zakładki. Ważne było estetyczne wykonanie, pomysłowość i włożony wkład pracy każdego ucznia w wykonaną zakładkę. Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Maja Mikołajczyk kl. 1 LEA i Matylda Biernat kl. 2 LE

II miejsce – Julia Marciniak kl. 4 LL4

III miejsce – Zuzanna Zdziarstek kl. 3 LL i Partycja Kempisty kl. 3 LL

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Kolorowe zakładki będą piękną ozdobą w szkolnej bibliotece. Dla autorek najpiękniejszych zakładek przewidziane są nagrody. Gratulujemy!

W. Kosińska

Odnośniki